Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SCS-2525-5-0500 00100C-00250F
SCS-2525-5-0500 00100C-00250F
5S-SCS-2525-5-0500 00100C-00250F
SCS-2525-5-0500 00100C-00250F
EDGE SENSOR
Product Description
| Series: | * |
| Applications: | - |
| Type: | - |
| Cable Length: | - |
| Reel Capacity: | - |
| Cable Type: | - |
| Cable Diameter: | - |
| Voltage: | - |
| Lamp Wattage: | - |
| Current Rating: | - |
| Features: | - |
| Approvals: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- SR30-10R-6S(71)
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- In stock
- SFO-61T-250A
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated